Polecane noclegi
  Nasze oferty specjalne  Noclegi wg województw

  Oferty z wybranego województwa
Baza noclegowa noclegi woj. zachodniopomorskie noclegi woj. œlšskie noclegi woj. podkarpackie noclegi woj. lubelskie noclegi woj. małopolskie noclegi woj. œwiętokrzyskie noclegi woj. podlaskie noclegi woj. warmińsko-mazurskie noclegi woj. pomorskie noclegi woj. kujawsko-pomorskie noclegi woj. lubuskie noclegi woj. wielkopolskie noclegi woj. łódzkie noclegi woj. mazowieckie noclegi woj. opolskie noclegi woj. dolnoœlšskie  
  Warto zobaczyć
Polskie Morze


Adres › Pobierowo
Miasto › Pobierowo
Województwo › zachodniopomorskie
Typ działalności › Domki letniskowe


Zdjęcia obiektu

Aktualnie nie ma żadnych zdjęć obiektu.


Kontakt

! Przy kontakcie z właścicielem obiektu, prosimy powołać się na serwis noclegi.biz.pl

Telefon › +48 668 825 593
E-mail › Wyślij wiadomość
WWW › www.noclegi-pobierowo.pl/


Miejsca noclegowe / wyposażenie

Ceny pokojów od ›  80 zł
Ceny pokojów do ›  300 zł

Ilość miejsc noclegowych › 120
Aktualnie wolnych miejsc › brak danychOpis obiektu

W unikalnej lokalizacji i zabudowie nawiązującej do stylistyki skandynawskich domów drewnianych powstał Ośrodek Wypoczynkowy POLSKIE MORZE - przyjazna enklawa ciszy, zieleni i bezpieczeństwa. To wymarzone miejsce wypoczynku dla wszystkich zmęczonych wielkomiejskim gwarem, doceniających piękno przyrody nadmorskiego krajobrazu.

Naturalna bariera leśna w postaci wysokiego lasu sosnowego z jednej strony, szeroka plaża otoczona wydmami z drugiej, stwarza możliwości bliskiego obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku. Prawie 80% Ośrodka stanowią tereny zielone i rekreacyjne. Kameralna zabudowa kompleksu 1,5 kondygnacyjnych domków drewnianych została wkomponowana w istniejący drzewostan lasu sosnowo-świerkowego i ukształtowanie terenu wydmowego.

W trosce o zapewnienie maksymalnego komfortu dla rodzinnego wypoczynku, niczego nie pozostawiliśmy przypadkowi. Nasz ośrodek jest przyjazny dzieciom - dla nich przygotowaliśmy plac zabaw z bajecznymi, ale też bezpiecznymi urządzeniami, które z pewnością wywołają uśmiech na każdej małej buźce.

Ośrodek Wypoczynkowy POLSKIE MORZE jest położony w Pobierowie - nadmorskim uzdrowisku, słynącym z pięknych plaż, najbardziej wysuniętym na zachodzie punkcie Wybrzeża Rewalskiego. pobierowo mapa

Pobierowo to duże kąpielisko morskie, położone wśród nadbałtyckich lasów. Pas zieleni o szerokości 2 km ciągnie się w tym rejonie wzdłuż brzegu Bałtyku, chroniąc okolicę przed wiatrami morskimi. Szerokie plaże, wyjątkowej czystości woda i położenie przyczyniły się do otrzymania przez Pobierowo - Błękitnej Flagi ( wyróżnienia przyznawanego za wyjątkowe walory wypoczynkowe, czystość i zapewnienie bezpieczeństwa turystom) Specyficzny mikroklimat powoduje dodatkowo wzrost zainteresowania tym rejonem osób z problemami przewlekłego nieżytu górnych i dolnych dróg oddechowych, alergii i chorób tarczycy.

Pobierowo to nie tylko enklawa dla lubiących ciszę i szum morza. Pełno tutaj kafejek, restauracji, barów i ogródków piwnych. Nie brakuje atrakcji w postaci festynów rodzinnych, turniejów sportowych i koncertów znanych zespołów.

To miejscowość znana również z dogodnych warunków do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych. Lasy zachęcają do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Czynny wypoczynek zapewnią Państwu również wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego, na terenie, którego liczne szlaki rowerowe i spacerowe prowadzą do najciekawszych zakątków wyspy słynących z niepowtarzalnego ukształtowania terenu. Klifowy brzeg z malowniczymi ruinami kościółka z XV wieku w Trzęsaczu, rezerwat żubra, latarnia morska w Niechorzu, jezioro Liwia Łuża, będące rezerwatem ptaków to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, które warto odwiedzić w trakcie wypoczynku.

Ośrodek POLSKIE MORZE usytuowany został w najatrakcyjniejszej części Pobierowa, u zbiegu ulicy Grunwaldzkiej i Moniuszki, tuż przy morzu.Ulica Grunwaldzka, przy której koncentruje się całe turystyczne życie, ma prawie 4 km długości i łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Ośrodek dzieli ulica Moniuszki, która stanowi bezpośrednie zejście na plażę.Mapa dojazdowa

Ładowanie mapy...


Księga gości

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.


  Dodaj swój komentarz

Kod:

29f52

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza:


Polecamy również...TAGI: tanie Domki letniskowe Pobierowo tanio, baza noclegowa Pobierowo, tanie pokoje Pobierowo i noclegi